Biuro prasowe iiyama Polska
Informacje prasowe na temat nowości firmy iiyama
Zapraszamy
Piątek 12 Października 2018

Dołącz do załogi G-Master i wygraj jeden z czterech monitorów

Właśnie rozpoczął się konkurs organizowany przez firmę iiyama, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody. Uczestnicy powalczą o cztery monitory pochodzące z serii G-Master, bluzy oraz liczne gadżety – w sumie 104 nagrody! By wziąć udział w zmaganiach, należy wejść na stronę G-master Dołącz do Załogi i zgodnie ze wskazówkami wykonać dwa zadania. Konkurs potrwa do 09.11.2018 r.

Pierwszy etap zabawy G-Master Dołącz Do Załogi polega na zidentyfikowaniu Twojego sztandaru, czyli ikony będącej częścią logotypu G-Master #monitors4gamers by iiyama. Spośród 4 kart symbolizujących wojowników Black Hawk, Red Eagle, Gold Phoenix oraz Silver Crow wybieramy właściwą kartę, pod którą ukryta jest ikona G-Master. Po dokonaniu wyboru klikamy przycisk dalej.

 

W drugiej fazie uczestnik będzie miał okazję wykazać się kreatywnością. Zadanie polega na przekształceniu swojego zdjęcia w jednego z wojowników G-Master: Red Eagle, Black Hawk, Gold Phoenix lub Silver Crow. Można tego dokonać przy pomocy oficjalnej aplikacji Konkursu lub dowolnym programie graficznym. Do zadania można podejść bardzo serio lub z przymrużeniem oka – aplikacja pozwala na szybkie przekształcenie zdjęcia przy pomocy dostępnych auto-kształtów. Liczy się przede wszystkim pomysł!

 

Najciekawsze oraz najbardziej kreatywne prace nagradzane będą monitorami. Za zajęcie pierwszego miejsca w 4 poszczególnych kategoriach do wygrania będą kolejno G-Master GB2560HSU, G-Master G2530HSU, G-Master G3266HS, G-Master GB2730QSU. Dla pozostałych uczestników przygotowano nagrody pocieszenia, wśród których znaleźć można 10 bluz G-Master, 25 koszulek e-sportowych G-Master, 25 czapeczek G-Master, 40 plecaczków G-Master.

 

Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone 19.11.2018 na stronie G-Master Dołącz Do Załogi oraz na Facebooku iiyama.

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie

Japońska firma iiyama jest czołowym producentem monitorów działającym na skalę międzynarodową. Od 1973 roku iiyama dostarcza klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom rozwiązania, które pomagają im kontaktować się ze światem i dzielić się swoimi historiami. Monitory desktopowe iiyama towarzyszą ludziom w pracy oraz w domu. Monitory z serii G-Master #monitors4gamers umożliwiają graczom w pełni odblokować ich gamingowy potencjał. A ekrany wielkoformatowe oraz dotykowe iiyama pozwalają firmom i instytucjom dotrzeć z ich przekazem do klientów oraz partnerów.