Biuro prasowe iiyama Polska
Informacje prasowe na temat nowości firmy iiyama
Zapraszamy
Wtorek 15 Maja 2018

iiyama G-Master #monitors4gamers - nowe modele, nowe logo i ponad 100 nagród w konkursie

Z okazji premiery nowych modeli z linii iiyama G-Master #monitors4gamers oraz wprowadzenia nowego logo inspirowanego flagą miasta, w którym narodziła się iiyama, firma organizuje konkurs, w którym do wygrania jest ponad 100 nagród, w tym 10 monitorów.

Nowe modele Black Hawk to G-Master GB2530HSU-B1 o przekątnej ekranu 24,5 cala i G-Master GB2730HSU-B1 (27 cali). Oba oferują czas reakcji wynoszący 1ms i częstotliwość odświeżania ekranu 75Hz. Model Red Eagle G-Master GB2560HSU-B1 to 24,5-calowy ekran, który charakteryzuje się równie niskim czasem reakcji, ale częstotliwość odświeżania w jego przypadku wynosi 144Hz. Wszystkie modele wspierają technologię FreeSync i stoją na solidnej stopce, pozwalającej na, dzięki możliwości regulacji wysokości i funkcji Pivot, wygodne dostosowanie ustawienie ekranu do swoich preferencji. O najwyższy komfort użytkowania, zadbano również poprzez funkcję ograniczenia emisji przez panel najbardziej męczącego wzrok niebieskiego światła. To duży atut, szczególnie dla spędzających przed monitorami długie godziny graczy.  

 - W samej Polsce tylko w zeszłym roku sprzedaliśmy ponad 25 tysięcy monitorów G-Master #monitors4gamers. Seria sprzedaje się równie dobrze w całej Europie, co stanowi niezaprzeczalny dowód, że G-Masterzy zdecydowanie podbili serca graczy. Dlatego cieszymy się ogromnie, że wraz z wprowadzeniem dwóch nowych modeli z klanu Black Hawk oraz jednego z klanu Red Eagle, które jako pierwsze noszą nowe logo G-Master, możemy zaprosić naszych fanów do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie, w którym do wygrania jest ponad 100 nagród, w tym 10 najnowszych monitorów iiyama G-Master #monitors4gamers – mówi Mariusz Kuczyński, Dyrektor Generalny iiyama w Polsce.

Zmiana logotypu G-Master #monitors4gamers podyktowana jest dodaniem znaku graficznego wspólnego dla wszystkich monitorów z serii. To symboliczne zaakcentowanie faktu, że wszystkie one walczą pod jedną flagą – flagą iiyama. Konkurs, który towarzyszy wprowadzeniu nowego logo i nowych modeli rozpoczyna się 14 maja i potrwa cztery tygodnie. Uczestnicy będą mieli przed sobą dwa zadania. Pierwsze, opcjonalne zadanie polega na złamaniu kodu binarnego podanego na stronie konkursowej https://gmaster.iiyama.com/pl. Zadanie nr 2 jest obowiązkowe i polega na kreatywnym wyzwaniu, którym jest pokazanie jak „G-Masterzy świętują zwycięstwo”. Odpowiedź na to zadanie może mieć formę tekstową lub graficzną – grafika/zdjęcie/film. Zależnie od liczby ukończonych zadań uczestnicy mają szansę wygrać nagrody – główne lub pocieszenia. Fani powalczą o 5 nowych monitorów G-Master GB2530HSU-B1 Black Hawk oraz 5 modeli G-Master GB2560HSU-B1 Red Eagle, a także o akcesoria związane z serią G-Master – bluzy, czapeczki, koszulki i podkładki gamingowe.

Specyfikacja nowych modeli:

Seria

Black Hawk™

Red Eagle™

Model

G-Master GB2530HSU-B1

G-Master GB2730HSU-B1

G-master GB2560HSU-B1

Przekątna

24.5"

27"

24.5"

Czas reakcji oraz odświeżanie

1ms, 40~75Hz, FreeSync™

1ms, 40~144Hz, FreeSync™

Matryca i rozdzielczość

TN LED

Full HD 1920 x 1080 @75Hz

TN LED

Full HD 1920 x 1080 @144Hz

Ustawienie oraz Pivot

13cm/ 90°

13cm/ 90°

Złącza

VGA (60Hz), HDMI, DisplayPort

HDMI, DisplayPort

Funkcje

OverDrive, Black Tuner, redukcja niebieskiego światła, predefiniowane i definiowane przez użytkownika tryby gier

Audio i złącza

głośniki 2x2W, wyjście słuchawkowe, HUB USB 2x2.0

głośniki 2x2W, wyjście słuchawkowe, HUB USB 2x2.0

 

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na stronie https://gmaster.iiyama.com.

O marce iiyama

Mająca siedzibę w Japonii, iiyama jest wiodącym producentem monitorów na skalę międzynarodową. Oferuje szeroką gamę monitorów biurkowych, dla graczy, ekranów dotykowych oraz wyświetlaczy wielkoformatowych.

Linia iiyama G-MASTER #monitors4gamers jest podzielona na cztery klany. Aby dołączyć do zawodowców, wybierz jeden z modeli Red Eagle™, oferujący czas reakcji 1 ms i częstotliwość odświeżania ekranu 144 Hz. Jeśli chcesz po prostu z satysfakcją wejść do gry, zdecyduj się na model Black Hawk™, cechujący się częstotliwością odświeżania ekranu na poziomie 75 Hz.  Monitor z klanu Silver Crow™ o rozdzielczości WQHD (z wartościami odpowiednio – 1 ms i 75Hz) to odkrycie nowego wymiaru gamingu. A dostępny w dwóch wersjach model Gold Phoenix™ - z 28-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 4K i 32-calowym z zakrzywionym ekranem, pozwoli Ci się zanurzyć w rozgrywce jak nigdy dotąd. Wszystkie monitory z serii G-Master #monitors4gamers wspierają technologię FreeSync™, zapewniając płynny i ostry obraz. Tak aby gracze mogli w pełni wykorzystać drzemiący w nich samych potencjał.  


Seria


Red Eagle™


Black Hawk™


Silver Crow™


Gold Phoenix™

Dostępne warianty

24.5¹, 27²

22, 24.5¹, 27¹

27

27¹, 32²

Matryce

TN Full HD¹ ², WQHD²

TN Full HD

TN WQHD

¹ - TN 4K
² - VA Full HD

Czas reakcji oraz odświeżanie

1ms, 144Hz

1ms, 75Hz

1ms, 75Hz

¹ - 1ms, 60Hz
² - 3ms, 144Hz

 

Konstrukcja

 

HAS, ultra cienkie ramki

HAS¹ w wybranych modelach, ultra cienkie ramki

 

HAS, ultra cienkie ramki

 

HAS¹, zakrzywiony²

 

 

 

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie

Japońska firma iiyama jest czołowym producentem monitorów działającym na skalę międzynarodową. Od 1973 roku iiyama dostarcza klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom rozwiązania, które pomagają im kontaktować się ze światem i dzielić się swoimi historiami. Monitory desktopowe iiyama towarzyszą ludziom w pracy oraz w domu. Monitory z serii G-Master #monitors4gamers umożliwiają graczom w pełni odblokować ich gamingowy potencjał. A ekrany wielkoformatowe oraz dotykowe iiyama pozwalają firmom i instytucjom dotrzeć z ich przekazem do klientów oraz partnerów.