Biuro prasowe iiyama Polska
Informacje prasowe na temat nowości firmy iiyama
Zapraszamy
Środa 31 Maja 2017

iiyama G-Master zaprasza do zabawy na targach Good Game Warsaw 2017

Między 1 a 4 czerwca odbędzie się druga edycja targów gier, Good Game Warsaw. iiyama, jako Partner Technologiczny całego wydarzenia, z radością zaprasza wszystkich do udziału w tym święcie prawdziwych graczy. Na odwiedzających czekają turnieje i konkursy oraz nagrody, a wśród nich monitory iiyama G-Master z klanu Black Hawk.

Na potrzeby odbywającego się w centrum Ptak Warsaw Expo wydarzenia, iiyama dostarczyła około 150 monitorów, które wyświetlą najpopularniejsze gry na partnerskich stoiskach Gigabyte, GamingSociety oraz Gameragon. Wszyscy zainteresowani nowoczesnymi technologiami powinni odwiedzić też stoisko iiyamy prowadzone przez zespół GLOBE IT, gdzie prezentowane będą monitory iiyama G-Master #monitors4gamers z poszczególnych serii.

Organizatorzy przygotowali łącznie 700 stanowisk do gry, zatem każdy odwiedzający powinien znaleźć coś dla siebie. iiyama będąca partnerem technologicznym imprezy przygotowała dla graczy atrakcyjne nagrody. W strefie Hearthstone zwycięzca turnieju otrzyma 24-calowy monitor z serii Black Hawk, zaś laureat drugiego miejsca - wersję o przekątnej 22 cali. Zadowoleni będą też gracze w League of Legends, gdzie na najlepszych czeka 10 atrakcyjnych pakietów gadżetów firmy iiyama.

Good Game Warsaw to wydarzenie dla graczy, ale również okazja do spotkania z autorami gier, gwiazdami e-sportu i znanymi youtuberami. Goście zwiedzając stoiska będą mogli podziwiać też najlepsze oraz najnowsze produkty dedykowane graczom. Druga edycja targów jest połączona z pierwszym w Polsce Comic Conem oraz targami edukacyjnymi Edu Expo. Według szacunków organizatorów, Good Game Warsaw odwiedzić może ponad 50 tysięcy osób.

Więcej informacji o iiyamie na Good Game Warsaw oraz samych targach: http://goodgameexpo.com/ oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/events/661547137384720/.

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Ilustracje

Informacje o firmie

Japońska firma iiyama jest czołowym producentem monitorów działającym na skalę międzynarodową. Od 1973 roku iiyama dostarcza klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom rozwiązania, które pomagają im kontaktować się ze światem i dzielić się swoimi historiami. Monitory desktopowe iiyama towarzyszą ludziom w pracy oraz w domu. Monitory z serii G-Master #monitors4gamers umożliwiają graczom w pełni odblokować ich gamingowy potencjał. A ekrany wielkoformatowe oraz dotykowe iiyama pozwalają firmom i instytucjom dotrzeć z ich przekazem do klientów oraz partnerów.