Biuro prasowe iiyama Polska
Informacje prasowe na temat nowości firmy iiyama
Zapraszamy
Czwartek 27 Września 2018

iiyama wprowadza 24-calowy monitor klasy biznesowej z dotykowym ekranem

iiyama wprowadziła na rynek nowy monitor ProLite T2454MSC-B1AG z dotykowym ekranem typu multi-touch o przekątnej 24 cali i rozdzielczości Full HD. Matryca IPS wykorzystująca technologię pojemnościową zapewnia najwyższą precyzję oraz jakość wyświetlanego obrazu. Urządzenie zostało zaprojektowane głównie z myślą o biznesie – dzięki specyfikacji technicznej oraz zaawansowanym funkcjom pozwala na wygodną współpracę w niewielkich grupach roboczych, świetnie się sprawdzi również do wyświetlania interaktywnych prezentacji.

Ekran utrzymany jest w bezramkowym wzornictwie. Biznesowego charakteru nadaje mu dodatkowo eleganckie matowe wykończenie. Za wyświetlanie obrazu odpowiada matryca IPS o rozdzielczości Full HD, która charakteryzuje się bardzo szerokimi kątami widzenia o wartości 178 stopni oraz świetną reprodukcją kolorów – barwy są wyjątkowo nasycone a czernie głębokie. Wynoszący 4ms czas reakcji pozwala prezentować dynamiczne materiały bez efektu smużenia.

Matrycę wyposażono w pojemnościową technologię dotykową, która dzięki 10 kompatybilnym punktom gwarantuje szybkość oraz precyzję działania. Ekran został pokryty szkłem, które zabezpiecza przed ewentualnymi zarysowaniami, z kolei powłoka antyrefleksyjna zapobiega odbijaniu się światła, co zapewnia wygodę korzystania nawet w nasłonecznionym pomieszczeniu. Co więcej, panel rozpoznaje dotyk wykonywany nie tylko palcem, ale też specjalnym rysikiem czy ręką w rękawiczce lateksowej.

By zapewnić jak najwyższy poziom ergonomii, konstrukcja nóżki zapewnia szeroki zakres regulacji. Ekran umożliwia również pracę w pozycji horyzontalnej. Możemy więc patrzeć na niego z góry i wygodnie obsługiwać dotykiem. Zgodność ze standardem VESA pozwala na montaż monitora na dowolnym uchwycie bądź ramieniu. Na wyposażeniu znalazły się również wbudowane głośniki, hub z dwoma portami USB 3.0, oraz wejścia VGA i HDMI.

Monitor iiyama ProLite T2454MSC-B1AG dostępny jest w cenie 1 634 PLN
Więcej informacji, w tym m.in. pełną specyfikację, znaleźć można na stronie producenta:

https://iiyama.com/pl_pl/produkty/prolite-t2454msc-b1ag/

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie

Japońska firma iiyama jest czołowym producentem monitorów działającym na skalę międzynarodową. Od 1973 roku iiyama dostarcza klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom rozwiązania, które pomagają im kontaktować się ze światem i dzielić się swoimi historiami. Monitory desktopowe iiyama towarzyszą ludziom w pracy oraz w domu. Monitory z serii G-Master #monitors4gamers umożliwiają graczom w pełni odblokować ich gamingowy potencjał. A ekrany wielkoformatowe oraz dotykowe iiyama pozwalają firmom i instytucjom dotrzeć z ich przekazem do klientów oraz partnerów.