Biuro prasowe iiyama Polska
Informacje prasowe na temat nowości firmy iiyama
Zapraszamy
Czwartek 21 Czerwca 2018

Święto gamingu w Kielcach - GameOn startuje w ten weekend!

Kielce w najbliższy weekend (23-24 czerwca) staną się gamingową stolicą Polski. A wszystko za sprawą kolejnej już edycji GameOn, w trakcie której odbędą się Finały Polskiej Ligi Esportowej. Oczywiście nie jest to jedyną atrakcją, jaką przygotowali organizatorzy. W ramach targów najwięksi producenci oraz wystawcy organizują stoiska, na których zagrać będzie na najnowszym sprzęcie – wśród nich znalazła się także iiyama. Impreza będzie także okazją, żeby spotkać ulubionych youtuberów takich jak Izak czy Rezigiusz.

Finały Polskiej Ligi Esportowej za każdym razem dostarczają niesamowitych emocji zgromadzonej publice. Co więcej, by odpowiednio podgrzać temperaturę, do Kielc przyjadą najlepsi polscy komentatorzy tacy jak: Izak, Nervarien Saju, Vuzzey, Mad1, Dis, Leo czy Tybek. Oprócz głównej imprezy dla zwiedzających przygotowano także wiele innych turniejów. Wśród nich znaleźć można m.in. Mistrzostwa Polski w grę Farming Simulator – rozrywka toczyć się będzie w trzyosobowych zespołach. Ciekawie zapowiada się również amatorski turniej KPT Game CUP Spin-off w CS: GO, w którym zagra 8 zespołów.

Na imprezie nie mogło zabraknąć producenta gamingowych monitorów iiyama. Na stoisku ITHardware premierowo będzie można zobaczyć w akcji m.in. najnowszy monitor G-Master GB2560HSU Red Eagle, który w teście redakcji otrzymał najwyższą notę. Organizowana jest także specjalna promocja, w ramach której G-Master G2530HSU-B1 będzie do kupienia za jedne 559 zł. Wystawca zapewnia także rozmaite konkursy, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 10 tys. zł. Partner iiyama przygotował także wejściówki – informacji o tym, jak je zdobyć, należy szukać na jego Facebooku.


Spośród wszystkich stoisk na pewno warto również wyróżnić strefę retro, gdzie można będzie zagrać na kultowych konsolach w najbardziej popularne gry takie jak Mario, River Raid czy Pac Man. Kolejną atrakcją będzie możliwość stoczenia pojedynku na otulinowe miecze. Z kolei na stoisku firmy Cenega dostępna będzie najnowsza część serii Total War. W Kielcach swoją obecność potwierdzili także znani youtuberzy – Izak oraz Rezigiusz poprowadzą nawet warsztaty dla osób, które chciałby w przyszłości zostać streamerem. Oczywiście w trakcie trwania całej imprezy podziwiać będzie można Cosplayerów.

Informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie organizatora: http://www.gameon-kielce.pl/

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie

Japońska firma iiyama jest czołowym producentem monitorów działającym na skalę międzynarodową. Od 1973 roku iiyama dostarcza klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom rozwiązania, które pomagają im kontaktować się ze światem i dzielić się swoimi historiami. Monitory desktopowe iiyama towarzyszą ludziom w pracy oraz w domu. Monitory z serii G-Master #monitors4gamers umożliwiają graczom w pełni odblokować ich gamingowy potencjał. A ekrany wielkoformatowe oraz dotykowe iiyama pozwalają firmom i instytucjom dotrzeć z ich przekazem do klientów oraz partnerów.