Biuro prasowe iiyama Polska
Informacje prasowe na temat nowości firmy iiyama
Zapraszamy
Środa 27 Września 2017

Turnieje, nagrody, monitory i promocje, czyli iiyama zaprasza na PGA 2017

PGA 2017 zbliża się wielkimi krokami. iiyama jako wiodący producent monitorów dla graczy, zaprasza wszystkich pasjonatów elektronicznej rozrywki na stoisko Hardware Storm. Na niemal 100-metrowej przestrzeni w pawilonie 5, w hali Mistrzostw Polski Cyber Sportu, na wszystkich czekać będą arcyciekawe atrakcje.

Główną gwiazdą będzie 12 nowych monitorów iiyama G-Master. Modele iiyama G-Master G253HSU Black Hawk, G2730HSU Black Hawk i GB2760QSU Red Eagle będzie można nie tylko obejrzeć, ale przetestować w takich grach, jak choćby Forza Horizon 3 czy Counter Strike: Global Offensive. Na zwycięzców w organizowanych konkursach czekać będzie 10 zestawów iiyama GOODY BAG, w skład których wchodzą bawełniane plecaki, koszulki, podkładki oraz kominy iiyama G-Master #monitors4gamers.

Wszyscy odwiedzający będą mieli również okazję do kupienia monitorów G-Master w promocyjnych cenach. Podczas PGA 2017 iiyama G-Master G253HSU Black Hawk kosztował będzie 629 złotych, a jego większy brat G2730HSU Black Hawk - 849 złotych, zaś iiyama G-Master GB2760QSU Red Eagle pojawi się na stoisku w cenie 1799 złotych.

Podczas trwania imprezy odbędzie się również trzydniowy turniej Counter-Strike: Global Offensive, a stoisko Hardware Storm odwiedzą goście specjalni: Jarosław "Blackwhite" Arczyński oraz Staszek “Tips” Wiertalak i Prescot - profesjonalny gracz Battlefield 3. Innymi słowy, atrakcji nie zabraknie dla nikogo. Jeśli pamiętacie, jak dobrze bawiliśmy się podczas ostatniego IEM w Katowicach to koniecznie odwiedźcie nas na PGA 2017 w Poznaniu!

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Ilustracje

Informacje o firmie

Japońska firma iiyama jest czołowym producentem monitorów działającym na skalę międzynarodową. Od 1973 roku iiyama dostarcza klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom rozwiązania, które pomagają im kontaktować się ze światem i dzielić się swoimi historiami. Monitory desktopowe iiyama towarzyszą ludziom w pracy oraz w domu. Monitory z serii G-Master #monitors4gamers umożliwiają graczom w pełni odblokować ich gamingowy potencjał. A ekrany wielkoformatowe oraz dotykowe iiyama pozwalają firmom i instytucjom dotrzeć z ich przekazem do klientów oraz partnerów.